Konsultacijos

Čia galite paprašyti kolegų pagalbos. Konsultacijos prašyti gali tik registruoti puslapio lankytojai. Primename, kad nuotraukas talpintumėte be pacientų pavardžių ar kitų jų asmens duomenų. Gavę patenkinamą atsakymą nepamirškite tai pažymėti sistemoje - tada kiti kolegos jau žinos, kad šioje temoje komentuoti jau nebereikia.

Norėdami prašyti konsultacijos prisijunkite arba užsiregistruokite.

MRT

Mamai (80metų) gyd.neurochirurgas parašė siuntimą dėl stuburo L4-L5 MRT tyrimo, jį atlikus, galbūt galima būtų operuoti stuburą.
Pas ją yra 2010 metais protezuotas klubo sąnarys. Kaip išsiaiškinom su protezavusiu gydytoju - implantas yra plieninis, vokiškas (WLINK LCP), tokie gaminti nuo 1996 metų.
Nneurochirurgas tik paklausė kuriais metais protezuotas klubas ir sakė, kad nuo 2000 m. dedami nauji implantai, su kuriais MRT daryti galima.
Kiek radau informacijos internete, turint plieninių, su geležim, kobaltu ar nikeliu implantų, MRT daryti negalima.
Kalbėjau su vienos privačios įstaigos radiologe. Ji sako, kad galima bandyti- prieiti prie aparato, jei nieko nejaus, bandyti daryti tytimą.
Bijome, kad gali labai pakenkti.
Gal galite patarti?
Turim KT nuotraukas, iš kurių neurochirurgui nėra aišku, ar galima operuoti.

Šlapimo pūslė (3)

Hematurija. Moteris. 69m. amžiaus.

Kranialgija (1)

Galvos smegenų išemija.

Powered by eZ Publish™ CMS Open Source Web Content Management. Copyright © 1999-2012 eZ Systems AS (except where otherwise noted). All rights reserved.