Teleradiologinio darbo pasiūlymas

Gerbiamas (-a) radiologe,
Ieškome radiologų teleradiologiniam darbui.

Darbo aprašymas:
- Rentgenogramos, magnetinio rezonanso tomografijos, kompiuterinės tomografijos tyrimų aprašymas suomių kalba
- darbas namuose arba „Puumedi“ biure Vilniuje, Klaipėdoje arba Kaune; taip pat galime atgabenti reikalingą techninę įrangą ir į kitus Lietuvos regionus

Siūlome:
- konkurencingą atlyginimą
- lankstų darbo grafiką ir vaizdų kiekį
- darbo instrukcijas ir techninę pagalbą

Reikalavimai:
- galiojanti gydytojo specialybės licencija
- darbo patirtis
- suomių k. mokėjimas (mes siūlome nemokamus kalbos kursus Vilniuje, Klaipėdoje, Kaune arba Skype)
- ES šalių pilietybė

Jeigu susidomėjote, prašome atsiųsti CV el. pašto adresu egija.leiduma@puumedi.com arba paskambinti +371 22330871 (anglų, rusų k.) arba +370 646 98080 (liet. k.). Daugiau informacijos apie mūsų įmonę tinklalapyje www.puumedi.com

Powered by eZ Publish™ CMS Open Source Web Content Management. Copyright © 1999-2012 eZ Systems AS (except where otherwise noted). All rights reserved.